Kufje Gaming Rampage RM-X1 Python

1,990 L

Kufjet Gaming RM-X1 Python jane kufje gaming per PC te ndertuara me material te forte.

Fale mikrofonit te levizshem, ju here pas here mund ta largoni dhe te konsumoni ushqim ose pije.

Kufjet kane nje nje buton per te kontrolluar volumin.

Free worldwide shipping on all orders over $50

  • 30 days easy returns
  • Order yours before 2.30pm for same day dispatch
Guaranteed Safe Checkout

Përshkrim

Kufje Gaming Rampage RM-X1 Python

Kufjet Gaming RM-X1 Python jane kufje gaming per PC te ndertuara me material te forte.

Fale mikrofonit te levizshem, ju here pas here mund ta largoni dhe te konsumoni ushqim ose pije.

Kufjet kane nje nje buton per te kontrolluar volumin.

Specifika:

  • Frekuenca: 20Hz-20KHz
  • Diameteri i seciles kufje: 40mm
  • Materiali: Metal, Plastik
  • Gjatesia e kabllit: 1.5m
  • Permasat e produktit: 200x90x200mm
  • Marka: Rampage
  • Modeli: RM-X1 PYTHON
  • Input: 3.5mm Stereo

Informacion shtesë

Marka

Rampage